Putpelių kiaušiniai, 12vnt.

Prekės kodas: 477904065010

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Putpelių kiaušiniai yra natūralus kalcio, vitamino A ir D šaltinis, turi valgomą lukštą. Paprastai putpelių kiaušinius gali vartoti kitiems kiaušiniams jautrūs žmonės.

€179 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva
Gamintojas: Ūkininkas Rimas Marčiulynas

Produkto aprašymas

  • Tinkami vartoti 70 dienų. Rekomenduojama laikyti šaldytuve. Putpelių kiaušiniai yra natūralus kalcio, vitamino A ir D šaltinis, turi valgomą lukštą. Paprastai putpelių kiaušinius gali vartoti kitiems kiaušiniams jautrūs žmonės. Rekomenduojame atsargiai pabandyti, kad įsitikintumėte, jog jums tinka. Keturi putpelių kiaušiniai atitinka vieną įprastą vištos kiaušinį. Mūsų putpelių lesalai gaminami iš žaliavų be genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).Putpelės kiaušinio lukštas ir itin tvirta apsauginė plėvelė užtikrina kiaušinio šviežumą ilgam laikui. Galiojimo laikas ir maistingumas yra nustatytas specialiais tyrimais laboratorijoje ir būdingi tik mūsų putpelių kiaušiniams.

Instrukcija

  • Prieš valgydami putpelių kiaušinius būtinai nuplauname po tekančiu vandeniu ir verdame ne ilgiau 2 minučių. Mes rekomenduojame tik užvirus, išjungti kaitinimą ir palikti karštame vandenyje 1–2 min. Lengvesniam lupimui – staigiai atšaldyti ir sudaužius lukštą dar sykį užpilti vandeniu.

Įspėjimas

  • Paprastai putpelių kiaušinius gali vartoti kitiems kiaušiniams jautrūs žmonės. Visada pirmiausia rekomenduojame atsargiai pabandyti, kad įsitikintumėte, jog jums tinka.
Rašyti
Skambinti