Sausas kačiukų ėdalas"Friskies" Junior 300g

Prekės kodas: 761303224825

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Sausas kačių ėdalas

€149 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Nestle Baltics
Aprašymas
Kačiukai yra tyrinėtojai iš prigimties, jie reaguoja į viską, kas yra aplinkoje. Jauniems kačiukams kasdien reikia daug energijos, kad jie galėtų patirti vis naujų nuotykių, todėl jie turi ypatingų fizinių poreikių. Būtent todėl PURINA ekspertai sukūrė FRISKIES JUNIOR: tai gardus, aukštos kokybės kačių ėdalas, rūpestingai subalansuotas taip, kad patenkintų unikalius kačiukų poreikius, o speciali mityba užtikrintų sveiką ir laimingą gyvenimo pradžią, kupiną gyvybingumo ir nuotykių. Nepridėta dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.
Sudedamosios dalys
Grūdai, mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (10 %*), augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, daržovės (0,7 %**), mineralai, žuvys ir žuvų produktai, pienas ir pieno produktai (0,09 %***), mielės. *Atitinka 20 % rehidratuotos mėsos ir gyvulinės kilmės produktų su mažiausiai 4 % vištienos Y formos kroketuose, atitinka 3,6 % vištienos produkto sudėtyje. **Atitinka 4 % rehidratuotų daržovių Y formos kroketuose, 0,6 % atitinka 3,6 % daržovių produkto sudėtyje. ***Atitinka 0,32 % rehidratuoto pieno ir pieno produktų, mažiausiai 4 % pieno apskrituose kroketuose.
Naudojimo instrukcija
Rekomenduojamas šėrimo normas žiūrėkite lentelėje. Produktą reikia maišyti su vandeniu, kad būtų lengviau ėsti. Kačiukui pradėjus ėsti daugiau, kiekį padidinkite ir pilkite mažiau vandens, jei kačiukas sugeba ėsti vieną ėdalą. Visi kačiukai skirtingi, todėl galbūt teks pakeisti ėdalo kiekį ir (arba) ėdimo trukmę, atsižvelgiant į kačiuko aktyvumą ir fizinę būklę. Taip pat tinka katingoms ir žindančioms katėms. Šviežio, švaraus geriamojo vandens visada turi būti šalia.
Laikymo sąlygos
Ėdalą laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo 6°C iki 25°C.
Pakuotė
Popierius
Rašyti
Skambinti